Top analytik Kuo predikuje na tento rok veľa noviniek od Applu

0
68

Foto: Tim Cook, výkonný riaditeľ spoločnosti Apple, sa usmieva počas predvádzania nových výrobkov Applu v divadle Steva Jobsa v Cupertine v Kalifornii 12 septembra 2018.

Top analytik na Apple Ming-Chi Kuo načrtáva nové produkty, ktoré by podľa neho mohla spoločnosť Apple uviesť na tohtoročný trh

  • Ming-Chi Kuo zo spoločnosti TF Securities publikoval zoznam všetkých produktov o ktorých si myslí, že ich Apple uvedie na trh už tento rok.
  • Kuo sa vyjadril, že očakáva celkom nový MacBook Pro, nový 10.2-palcový iPad, dva iPad Prosy, nový AirPods a tiež ďalšie výrobky.
  • Kuo je známy svojou schopnosťou predpovedať celkom presne, ktoré produkty Apple uvedie na trh.

Top analytik na Apple už v minulosti bezchybne popísal výrobky, ktoré mala spoločnosť uviesť na trh, no a teraz má novú predpoveď na rok 2019.

Ming-Chi Kuo zo spoločnosti TF Securities predpovedá, že Apple zaháji predaj “troch celkom nových dizajnových produktov“. Podľa správy zo 17 februára by malo ísť o nový  MacBook Pro laptop s uhlopriečkou 16 alebo 16.5-palca, nový 31.6-palcový 6k3k monitor a Mac Pro. Spoločnosť Apple sa už nechala počuť, že vyvíja nový Mac Pro desktop, takže to nie je až také prekvapenie.

Kuo ďalej verí, že Apple uvedie v tomto roku na trh dva nové iPad Prosy. Celkom nový iPad s uhlopriečkou obrazovky 10.2-palca, namiesto predošlých 9.7-palca, a nový iPad mini.

Tiež predpovedal, že Apple odhalí tri nové iPhony. Dva budú mať OLED obrazovku s uhlopriečkami 5.8 a 6.5 palca, zatiaľ čo tretí by mal mať 6.1-palcovú LCD obrazovku. Je to podobná stratégia, akú mala spoločnosť Apple v roku 2018. iPhony by mali mať silnejšie batérie, zlepšené rozpoznávanie tváre a obal v dizajne “zamrznutého skla“, novinka, ktorú sme ešte nevideli. Mali by poskytovať ultra široké bezdrôtové pásmo na zlepšenie navigácie v uzavretých priestoroch.

Kuo si myslí, že Apple má niekoľko výrobkov, ktoré prídu na trh v prvej polovici tohto roka, spoločne s dlho očakávanou nabíjačkou AirPower charger, ktorá mala prísť na trh už v roku 2018. Apple kompletne stiahol zo svojej stránky akúkoľvek zmienku o tejto nabíjačke, čo mohlo naznačovať, že tento výrobok by mohol byť stiahnutý úplne. Nabíjačka by mala umožniť používateľom nabíjať iPhone, Apple Watch a AirPods súčasne.

A pokiaľ ide o AirPods, Kuo predikuje, že Apple uvedie na trh v prvej polovici roku 2019 tiež nový model s bezšnúrovou nabíjačkou a zlepšenou Bluetooth funkciou.

 

 

Zdroj: cnbc, financnenoviny