O nás

FinancneNoviny.sk vznikol ako projekt nadšencov a traderov. Portál je domovom informácií pre laickú ako aj odbornú verejnosť. Z rozmachom internetu sa investovanie, obchodovanie na burze a špekulácie stali dostupnejším pre širšiu verejnosť a už dávno nie sú vymoženosťou len horných 10 tisíc. S týmto fenoménom je stále viac aj neserióznych spoločností a investícii.

Vzhľadom na to, že počet samostatne orientovaných investorov naďalej rastie vznikla potreba mať informácie z viacerých zdrojov na jednom mieste. Dobrou správou je, že sa k tejto výzve prispôsobili noviny, makléri, správcovia aktív, platformy fondov, analytici a poradcovia a stále viac sa zameriavame na to, aby sa vyjadrili k tomu, čo je horúce a čo nie je(niekedy) k dispozícii na internete.

Články tvoria preklady od renomovaných inštitúcii, ale aj vlastných a nezávislých zdrojov. Napísané významnými odborníkmi z oblasti finančného priemyslu.
Naša ponuka obsahu poskytuje originálne, vysokokvalitné finančné informácie zamerané na nápadité investičné nápady, postrehy a informácie. Kladieme si za cieľ vyberať to najlepšie rozdelené podľa investičných tém. Našou snahou je prinášať objektívne informácie a názory.

Ďakujeme, že ste navštívili náš web, želáme Vám príjemné a užitočné čítanie a ak máte tému, odvetvie, názor, postreh, informáciu jednoducho čokoľvek č o Vám chýba, neváhajte nás kontaktovať na info@financnenoviny.sk

Všetky práva vyhradené! Akékoľvek kopírovanie obsahu nie je bez predchádzajúceho súhlasu redaktorov portálu povolené!